Een soort Portugese saucijzenbroodjes. Met een speciale worstsoort, die niet ieders smaak zal zijn. Leuk om als hapje te serveren in mini versie, of wat groter voor bijvoorbeeld de lunch. Meer over de verschillende Portugese worstsoorten en wat een farinheira precies is, lees je hier.
Dit is zo’n recept waar je eigenlijk geen recept voor nodig hebt. Zie het dan ook meer als een suggestie voor een Portugees hapje. Iedereen kent denk ik wel de mini-knakworstjes in croissant- of bladerdeeg op een kinderfeestje. Deze variant is iets waar je zelf wellicht niet aan had gedacht. Net even anders.
Wil je de vrijdagse recepten elke week in je mailbox ontvangen? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief. Wil je een recept printen? Klik dan simpelweg op de print knop boven het recept!












